Pozor!!! Nová adresa:Kališnická 2, 130 00 Praha 3!!! Osobní odběr objednaného zboží a prodej zboží v pracovních dnech od 9:00 do 15:00 po předchozí dohodě telefonicky nebo e-mailem na adrese: Classic, Kališnická 2, 130 00 Praha 3, tel/fax:271 770 737, e-mail:classic@classic.cz. Při osobním odběru platby pouze v hotovosti. Děkujeme za pochopení.

Jak vyhledávat

Pro rychlé vyhledávání můžete použít jednoduché hledání v horní části stránky. Zde můžete vyhledávat podle labelů (vydavatele), hudebního žánru nebo typu nosiče. Všechny tři parametry můžete libovolně kombinovat. Např. Naxos, klasická hudba, DVD Audio. Výsledkem bude zobrazený výpis všech nosičů DVD Audio od vydavatele Naxos s klasickou hudbou. Pokud do prázdného políčka napíšte např. Mozart, výběr se ještě zúží a zobrazí se pouze nahrávky s hudbou W.A.Mozarta na nosiči DVD Audio, od vydavatele Naxos.
V případě, že chcete zobrazit všechny tituly jednoho hudebního žánru na určitém nosiči, použijte vyhledávání na levé liště. Např. klikněte na tlačítko BLUES, RHYTHM&BLUES a zvolte LP vinyl. Výsledkem bude seznam bluesových titulů na LP od všech vydavatelů obsažených v databázi.
Pro ještě podrobnější vyhledávání použijte tlačítko "DETAILNÍ VYHLEDÁVÁNÍ" v horní části pravé lišty. Zde můžete své parametry definovat velmi podrobně.
UPOZORNĚNÍ: Nesnažte se vypisovat názvy alb, hudebních děl, interpretů či skladatelů příliš podrobně. Nemusíte se přesně "strefit" do tvaru, jaký je zadán v prohledávané databázi. Například není potřeba psát Antonín Dvořák, ale zcela postačí Dvořák nebo Dvorak. Např. klavírní koncerty mohou být uvedeny jako klavírní koncerty či koncerty pro klavír. Lepší je použít do názvu díla pouze slovo: klavír či piano atd.
Tlačítko INFO u jednotlivých titulů skrývá další podrobnější údaje o nahrávce. Pozn.: ne všechny tituly obsahují tyto dodatečné informace. Ty se průběžně doplňují a při každé aktualizaci databáze se objeví na webových stránkách.
Pokud nenadete požadovaný titul pomocí vyhledávačů, napište nám svůj požadavek a my vám co nejdříve dáme vědět, zda nahrávku máme v nabídce či zda ji můžeme zajistit a za jakých podmínek.